داستان دانیار

روایت تولد دانیار، داستانی آمیخته با شور و اشتیاق برای آموختن و تعامل با آدم‌هاست. گفتن، شنیدن و حضور داشتن. بودنی از جنس دوستی و یاری. دانیار می‌خواهد یار باشد. یارِ دانا که همراه آدم‌هایی است که به او اعتماد می‌کنند و می‌پرسند و می‌خواهند که بیشتر بدانند.

داستان دانیار از هم‌نشینی آدم‌هایی با شوق و دغدغه‌ای مشابه و از ترکیب علاقه، دانش و تجربه آغاز شده و بی‌گمان با اعتماد شما ادامه خواهد یافت. دانیار، می‌خواهد یار همیشه حاضر و امنی باشد برای قدم گذاشتن در راه شناختن بیشتر خودتان، نیازهای روان و توسعه فردی یا گروهی.

خدمات دانیار

ما در مؤسسۀ سنجش و ارزیابی روان‌شناختی «دانیار» تصمیم داریم دانش و تجربۀ خود را در حوزۀ روان‌سنجی و سلامت روان به فضای روزمرۀ زندگی بیاوریم و کنار یکدیگر رشد کنیم. چطور؟

دانیارِ پاسخگو: دانیار می‌خواهد پاسخگوی پرسش‌های شما باشد، درباره خودتان، روابط عاطفی و کاری‌تان، نیازها و تنش‌هایی که با آن دست‌و‌پنجه نرم می‌کنید و هر آنچه در زندگی به روان و احساسات شما گره خورده است.

دانیارِ سنجشگر: با مراجعه به دانیار و شرکت در آزمون‌های روان‌سنجی معتبری که متخصصان این مرکز با نهایت دقت انتخاب کرده و پس از اطمینان دربارۀ اعتبار علمی آنها در سایت قرار داده‌اند، به خودتان کمک کنید تا مسیر زندگی با شناخت بهتر از خودتان، زیباتر و هموارتر شود.

دانیارِ همراه: مؤسسه سنجش و ارزیابی روان «دانیار» با اطمینان به توانایی‌ها و دانش خود و با افتخار، خدمات خود را به افراد و مراکز متنوعی ارائه می‌کند. مانند مؤسسات روان‌درمانی، کلینیک‌های تخصصی سلامت روان، سازمان‌ها و شرکت‌هایی که قصد انتخاب بهترین گزینه را برای استخدام دارند یا می‌خواهند کارکنانی سالم‌تر و شادتر داشته باشند، مؤسسات آموزشی برای کمک به مراجعان و دانشجویان خود یا هر فردی با هر سن، شغل و موقعیت اجتماعی و اقتصادی و ….

دانیارِ مشاور: شما می‌توانید پس از انجام سنجش های روان‌شناختی در صورت تمایل با مشاوران متخصص و باتجربه‌ای که از مرکز خدمات روان‌شناسی سیاووشان با ما همکاری می‌کنند، راهکارهایی برای رشد و توسعه بیابید و به‌سوی بهینه‌سازی انتخاب‌ها و قدم‌های مهم زندگی‌تان گام بردارید.

ارزش‌های دانیار

اعتبار علمی: مهم‌ترین ارزش تعریف‌شدۀ دانیار، ارائه معتبرترین و به‌روزترین ابزارهای روان‌سنجی دنیاست تا از طریق آن بتوانیم شما را در نقشۀ راهِ جست‌وجوی خودتان همراهی کنیم و در کنار یافتن پاسخ پرسش‌هایتان، دانش و تجربه‌ای را که حاصل سال‌ها تحصیل، تلاش و علاقه‌مندی به حوزه سلامت روان است، با شما قسمت کنیم.

همراهی و هم‌گامی: در دنیای دانیار، فرایند روان‌سنجی و روان‌درمانی فرایندی از بالا به پایین نیست. احساس نیاز درونی برای شناخت خود، راهنمای ورود آدم‌ها به مجموعۀ دانیار است و پاسخ این اعتماد، همراهی شانه‌به‌شانه و گام‌به‌گام دانیار با آنهاست.

محرمانگی: رعایت محرمانگی داده‌هایی که در این درگاه ثبت می‌کنید، ارزش دیگری است که به آن پایبندیم. برقراری کامل اصول حرفه‌ای و اخلاق‌مداری در روان‌سنجی و روان‌درمانی، باور مؤسسان این مرکز و سرمایۀ ماست.

تولید محتوای علمی به زبان فارسی: جذابیت بسیار حوزۀ روان‌شناسی و کنجکاوی عمومی دربارۀ آن، چنان در جامعۀ ما رو‌به‌فزونی است که متأسفانه بعضاً موجب ارائۀ اطلاعات و سنجش‌های نادرست و غیرعلمی و تنزل این حوزه به مفاهیم و حتی محصولات کم‌مایه و اصطلاحاً «مشتری جذب‌کن» شده است. دانیار و دانیاری‌ها علاوه‌بر نگاه متعالی خود به سلامت روان و باور به ارزش‌های انسانی که پشت هر تلاشی برای شناخت بیشتر آدمی و روان او وجود دارد، علاقه‌مند است تا محتوایی قابل اتکا، معتبر و بر پایه‌های اصیل علمی را به فضای وب فارسی بیفزاید.

دسترسی همیشگی و عمومی: ارائه آنلاین خدمات روان‌سنجی، مایۀ مسرت گروه دانیار است. برداشتن قدمی هرچند کوچک برای دسترسی عمومی به خدمات سلامت روان در همه‌جای کشور و احترام به برابری‌های اجتماعی فارغ از محدودیت‌های جغرافیایی یا اقتصادی، باور و افتخار ماست.

چشم‌انداز دانیار

دانیار در چشم‌اندازی نه‌چندان دور و دراز، خود را مرجعی می‌بیند از دانش و داده‌هایی در زمینۀ سلامت روان و راون‌سنجی با هدف گسترش مرزهای این اقلیم جذاب برای مردم، سازمان‌ها و مراکز تخصصی روان‌درمانی که می‌تواند به‌روزترین و قابل اعتمادترین سنجه‌های شناخت روان را به زبان فارسی در اختیار فارسی‌زبانان سراسر دنیا قرار دهد.